Trainingen
Eerste training: 7 augustus
Maandag 18.30u. – 19.30u.
Vrijdag 18u. – 19.15u.
Trainer
Vandommele Tijl
0495 61 30 06
tijl.vandommele@telenet.be
Trainer
Demeijer Jeroen
0475 36 49 86
demeijerjeroen@hotmail.com
Trainer
Planckaert Joachim
0473 46 13 24
joachimplanckaert@hotmail.com
De inschrijvingen voor de U9 werd stopgezet wegens volzet
Kalender U9 A
Datum | Uur | Onderwerp |
---|---|---|
13/01/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - Racing Club Harelbeke D Niv.2-1 |
20/01/2024 | 10:30 | K.F.C. Aalbeke Sport A Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 |
27/01/2024 | 10:30 | K.S.V. Kortrijk Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 |
3/02/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - Jong Helkijn A Niv.1 |
17/02/2024 | 09:00 | R. Dottignies Sp. B Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 |
24/02/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - V.C.O.G. Stasegem B Niv.1 |
2/03/2024 | 11:15 | W.S. Bellegem Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 |
9/03/2024 | 09:00 | Racing Club Harelbeke D Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 |
16/03/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Aalbeke Sport A Niv.2-1 |
23/03/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - K.S.V. Kortrijk Niv.2-1 |
6/04/2024 | 11:00 | Jong Helkijn A Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 |
13/04/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - R. Dottignies Sp. B Niv.1 |
20/04/2024 | 10:00 | V.C.O.G. Stasegem B Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 |
27/04/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - W.S. Bellegem Niv.2-1 |
Kalender U9B
Datum | Uur | Onderwerp |
---|---|---|
14/01/2024 | 09:00 | V.V. Volkegem A Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 |
20/01/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - K.S.C. Oostrozebeke B Niv.2-1 |
27/01/2024 | 09:00 | Jong Vijve A Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 |
3/02/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - W.S. Bellegem B Niv.2-1 |
18/02/2024 | 09:00 | K.F.C. Sparta Petegem C Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 |
24/02/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - K. Blauwvoet Otegem A Niv.2-1 |
2/03/2024 | 09:30 | Sk Ooidonck Leerne A Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 |
9/03/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - V.V. Volkegem A Niv.2-1 |
16/03/2024 | 09:15 | K.S.C. Oostrozebeke B Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 |
23/03/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - Jong Vijve A Niv.1 |
6/04/2024 | 11:00 | W.S. Bellegem B Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 |
13/04/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - K.F.C. Sparta Petegem C Niv.1 |
20/04/2024 | 09:15 | K. Blauwvoet Otegem A Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 |
27/04/2024 | 09:00 | K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - Sk Ooidonck Leerne A Niv.2-1 |
Kalender U9C
Datum | Uur | Onderwerp |
---|---|---|
13/01/2024 | 11:00 | K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - K.F.C. Marke C Niv.1 |
20/01/2024 | 11:00 | F.C.E. Kuurne C Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 |
28/01/2024 | 10:00 | Kdns Heule B Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 |
3/02/2024 | 11:00 | K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - V.K. Wikings Kortrijk Niv.1 |
17/02/2024 | 09:00 | V.C. K. Zwevegem Sport C Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 |
24/02/2024 | 11:00 | K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - V.C.O.G. Stasegem A Niv.1 |
2/03/2024 | 10:45 | Hulste Sportief A Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 |
9/03/2024 | 11:30 | K.F.C. Marke C Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 |
16/03/2024 | 11:00 | K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - F.C.E. Kuurne C Niv.1 |
23/03/2024 | 11:00 | K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - Kdns Heule B Niv.1 |
6/04/2024 | 11:15 | V.K. Wikings Kortrijk Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 |
13/04/2024 | 11:00 | K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - V.C. K. Zwevegem Sport C Niv.1 |
20/04/2024 | 10:00 | V.C.O.G. Stasegem A Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 |
27/04/2024 | 11:00 | K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - Hulste Sportief A Niv.1 |